Nëse poret e lëkurës suaj nuk janë shumë të dukshme në zonën T, ju ndodh rrallë të keni një shpërthim aknesh dhe nuk shfaqni sensitivitet nga përdorimi i produkteve të ndryshme të përkujdesjes ndaj lëkurës, atëherë lëkura juaj është normale. Ky set i përbërë nga 10 produkte është kuruar me shumë vëmendje nga Koral Secrets dhe premton një lëkurë të shëndetshme e plot shkëlqim.

 *Çdo produkt ka madhësi të plotë.

  1. INNISFREE Apple Seed Cleansing Oil
  2. HADA LABO Gokujyun Hyaluronic Acid Face Foam
  3. NEOGEN Bio-Peel Gauze Peeling Lemon
  4. ROVECTIN Skin Essentials Activating Treatment Lotion
  5. COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
  6. IUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
  7. ETUDE HOUSE Soon Jung Panthensoside Sheet Mask
  8. BENTON Fermentation Eye Cream
  9. INNISFREE Derma Formula Green Tea Probiotics Cream
  10. MISSHA All Around Safe Block Aqua Sun Gel SPF50+ PA++++

Seti "10 hapa për lëkurën normale"

22,300 ALL 25,900 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI