Pastrues ujor, në formë shkume

Larës ujor fytyre, i pasur me 3 lloje të ndryshme acidesh hialuronik. Struktura e tyre molekulare është e ndryshme dhe arrin të përthihet nga të gjitha shtresat e lëkurës. Ky larës shkumohet menjëherë dhe e pastron lëkurën thellësisht nga çdo papastërti, duke mos i hequr lagështinë e saj natyrale. Mund ta përdorni në mëngjes dhe në mbrëmje për një pastrim delikat dhe shumë praktik.

*160ml

Njomeni fytyrën me ujë të vakët dhe merrni një sasi të vogël nga larësi. Shkumojeni mirë nëpër duar dhe aplikojeni në lëkurë, duke e masazhuar atë me lëvizje rrethore. Shpëlajeni në fund fytyrën me ujë të bollshëm.

Përbërësit "magjik"

3 lloje acidesh hialuronik

Lista e plotë e përbërësve

Water, BG, cocoyl glutamate 2Na, PEG-8, cocamidopropyl betaine, cocamide DEA, PEG-80 sorbitan laurate, glycerin, sorbitol, cocoyl methyl taurine taurine Na, acetyl hyaluronic acid Na (super hyaluronic acid), hyaluronic acid hydroxy Propyltrimonium (skin-adsorbed hyaluronic acid), vaseline, citric acid, polyquaternium-7, EDTA-2Na, BHT, methyl paraben

 HADA LABO është një markë japoneze e famshme e përkujdesjes ndaj lëkurës, që u krijua në vitin 2004 nga Rohto Pharmaceutical. Që në themelimin e saj, marka u përpoq të promovojë një qasje të re dhe më të thjeshtë në Industrinë e Bukurisë, duke larguar elementët shtesë të panevojshëm si ngjyruesit, aromat apo vajrat mineralë. Hada Labo është e njohur për produktet me përmbajtje të përqëndruar të llojeve të ndryshme të acidit hialuronik. Shembulli më i mirë është linja "Goku-jyun" dhe dy produktet e saj më të shitura, Goku-jyun Hyaluronic Acid Face Foam dhe Goku-jyun Hyaluronic Acid Lotion që janë përzgjedhur me shumë dashuri nga Koral Secrets. Në vitin 2005, marka ndryshoi paketimin dhe kaloi nga materiali i qelqit në shishe plastike dhe filloi të ofronte produkte në versionin me qese për rimbushje. Ndërsa në Nëntor 2019, Hada Labo vendosi që të gjitha paketimet e linjave “Gokujyun” të bëheshin me materiale me prejardhje nga bimët.

HADA LABO Gokujyun Hyaluronic Acid Face Foam

2,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI