Buzëkuqët me përbërje pudre kanë qenë dhe janë shumë të famshme, si edhe të pëlqyera në Korenë e Jugut (si të gjitha produktet tona të preferuara, revolucionare të bukurisë), kështu që nuk ka si të mungojë edhe në koleksionin "KORAL SECRETS". PONY EFFECT Powdery Whisper Lipstick është pothuajse ashtu siç tingëllon: Buzëkuq i përbërë me pudër. Në pamje, një buzëkuq i tillë mund të mos ndryshojë nga ai i zakonshmi, por tekstura e tij është më e thatë se mat, dhe në të njëjtën kohë aplikohet butësisht, duke u ndjerë pa peshë në buzët tuaja. Edhe pse ka një përfundim mat, formula e tij përmban vajra esencialë për të ndihmuar në hidratimin e buzëve dhe për të parandaluar tharjen e tyre. Formula delikate e këtij buzëkuqi vjen në një kuti të bukur me magnet, që mbyllet lehtësisht vetë...


Formula e saj është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përmban përbërës të dëmshëm dhe irritues për lëkurën, si: alkool, paraben, silikon, sulfate, fragrancë artificale. 

*3.5gr 

Aplikoni në buzë lehtësisht për një përfundim të lehtë. Për një tonalitet më të fortë, sugjerojmë ta aplikoni dy herë.

Përbërësit "magjik"

Vajra esencialë 

Lista e plotë e përbërësve

Isononyl Isononanoate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polybutene, Polyethylene, Dimethicone, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Dicalcium Phosphate, Diisostearyl Malate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Ethylhexyl Hydroxystearate, Silica, Iron Oxides (CI 77491), Diglyceryl Sebacate/Isopalmitate, Sorbitan Isostearate, Microcrystalline Wax, Red 7 (CI 15850:1), Acetylated Sucrose Distearate, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Fragrance, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Red 33 Lake (CI 17200), Titanium Dioxide (CI 77891), Yellow 5 Lake (CI 19140), Yellow 6 Lake (CI 15985), Red 28 Lake (CI 45410), Iron Oxides (CI 77499), Iron Oxides (CI77891), Blue 1 Lake (CI 42090), Red 28 Lake (CI 77492), Red 6 (CI 15850), Iron Oxides (CI 77492)

Marka PONY EFFECT është krijuar nga një makeup artiste shumë e famshme koreane Pony Park. Si krijime të një specaliste të fushës së makeup-it produktet e markës PONY EFFECT janë të testuara mjaft mirë për efikasitetin e tyre. Te kjo markë mund të gjeni produkte me cilësi mjaft të lartë të cilat arrijnë të frymëzojnë të gjithë adhuruesit e makeup-it, të cilët me këto produkte arrijnë të krijojnë efektet e tyre fantastike në lëkurë. Produktet bestseller të markës janë 2 fondatinat e mrekullueshme të cilat kanë klientët e tyre besnikë. Të gjitha produktet e markës PONY EFFECT janë të prodhuara në Korenë e Jugut.

PONY EFFECT Powder Whisper Lipstick

1,700 ALL 2,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI