Ky set është krijuar specifikisht për femrat gjatë shtatëzanisë dhe gjidhënies.
Përmban 6 produkte shumë të nevojshme për lëkurën e cila gjatë kësaj periudhe bëhet më e ndjeshme si pasojë e ndryshimeve hormonale, që prekin të gjithë organizimin. Ky set i adresohet: melasmës/hiperpigmentimit, thatësisë, duke siguruar që lëkura të jetë e mbrojtur plotësisht!

Seti përmban: 

1. Larësi: NEOGEN Cranberry Real Fresh Foam Cleanser

2. Toneri: HADA LABO Gokujyun Hyaluronic Acid Lotion (Moist)

3. Serum me vitaminë C: KLAIRS Freshly Juiced Vitamin Drop

4. Serum hidratues: IUNIK Beta-Glucan Power Moisture Serum

5. Kremi hidratues NEOGEN Vita Duo Cream Joan Day Joan Night

6. SPF MISSHA All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+ PA+++

PËRKUJDESJA E LËKURËS GJATË PRITJES SË ËMBËL

18,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI