Trajtimi i flokëve Magic Nine Fill Up Silk nga marka NINE LESS është një trajtim intensiv i flokëve i cili ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar si edhe mbron flokët nga nxehtësia, duke ju ofruar rezultate të menjëhershme! Përbërja e saj e veçantë me aminoacidet mëndafshi forcojnë kutikulat e dëmtuara të flokëve dhe i ushqejnë ato me proteina. Gjithashtu, formulimi i saj ofron hidratim të thellë, për mos këputjen e flokëve, duke i lënë shumë të butë. Përthithet lehtësisht nga rrenjët e fijeve të flokut, duke mos lënë aspak ndjesi ngjitëse apo flokë të rënduar. E sugjerojmë për këdo që ka këto problematika: flokë të dëmtuar për shkak të lyerjes së shpeshtë, flokë të hollë dhe pajetë, flokë me maja të dyzuara, flokë të ashpër, flokë të thatë.

*200ml

Pas larjes me shampoo dhe tharjes me peshqir, aplikojeni në gjatësinë e flokëve. Gjithashtu mund t’a aplikoni përpara përdorimit të pajisjeve stiluese, si: tharëse flokësh, pjastër etj., për të mbrojtur flokët nga dëmtimi i nxehtësisë. Mund të aplikohet edhe në flokë të thatë. 

Përbërësit "magjik"

Aminoacidet

Lista e plotë e përbërësve

Water, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Steartrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol, Silk Amino Acids, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Fragrance

Marka koreane e kujdesit për flokët NINELESS i jep përparësi efikasitetit të përbërësve dhe formulimeve të saj për të ofruar produkte shumë efektive për kujdesin e flokëve. Marka koreane përdor teknologji dhe kërkime të avancuara kur zhvillon produkte për kujdesin e flokëve dhe artikujt vijnë në paketim minimalist. Qasja e saj për kujdesin e flokëve është të përfshijë të paktën nëntë përfitime në formula duke përjashtuar të paktën nëntë përbërës të dëmshëm, dhe produktet plotësojnë nevojat e ndryshme të flokëve dhe kokës. Artikujt më të shitur të NINELESS përfshijnë shampon për pastrimin e kokës Magic Nine Perlite, Essence ushqyese intensive të flokëve të përditshme dhe shampo ushqyese intensive të përditshme. Të gjitha produktet janë 100% të prodhuara në Kore.

NINE LESS Magic Nine Fill Up Silk Hair Treatment

2,000 ALL 2,300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI