Vaji unik i arganit njihet për vetitë e tij, si: trajtimi special për flokun e thatë dhe të dëmtuar, dhe ofron shëndet të dukshëm të flokëve. Ndihmon në riparimin e majave të dyzuara dhe flokëve të ashpër. Ky vaj ka përmbajtje të vitaminës A, E, acide yndyrore omega 6 dhe acid linolenik, për t'i ofruar dhe flokut më të ashpër butësi dhe elasticitet. NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Line, përbëhet nga këto produkte:

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Shampoo

Ofron një kujdes të veçantë për flokët tuaj! Falë përdorimit të saj do të ndjeni rigjallërimin në flokët tuaj, rikthimin e hidratimit, pastron butësisht skalpin, duke forcuar rrënjën dhe njëkohësisht zbutur majat. Edhe pse ka përbërje vajore përshtatet me të gjitha tipet e flokut.

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Conditioner

Ky krem, ashtu si shampoo, është i formuluar me vaj argani për t'i dhënë flokut hidratim, butësi dhe shkëlqim!  Ndihmon në riparimin e majave të dyzuara dhe flokëve të ashpër.

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Pack

Ky trajtim me përmbajtje vaj argani ofron hidratim, riparim, ushqim dhe një ndjesi butësie të të gjithë teksturës së flokut, falë përmbajtjes me vitaminë A, vitaminë E, acide yndyrore omega 6 si edhe acid linolenik. Kjo maskë i adresohet flokëve të thatë dhe që janë dëmtuar nga permanente të shumta, dekolorim, pajisjeve stiluese dhe ekspozimit të gjatë në diell. 

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Essence

Kjo esencë, falë përmbajtjes edhe ajo me argan organik francez të përqëndruar sugjerohet për flokë ektremisht të dëmtuar! Nëpërmjet esencës do të ndjeni rigjallërimin në flokët tuaj, rikthimin e hidratimit, dhe zbutjen e majave.

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Shampoo

Masazhoni një sasi të moderuar në flokë të lagur dhe skalp. Fërkoni mirë flokët dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

Këshillë: Shmangni ujin shumë të nxehtë! Shpëlarja e flokëve me ujë shumë të nxehtë mund të irritojë skalpin dhe të dëmtojë flokët. 

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Conditioner

Pas larjes me shampo, aplikojeni në të gjithë gjatësinë e flokëve. Lëreni 2-3 minuta dhe shpëlajni me ujë të vakët.

Këshillë: Shmangni ujin shumë të nxehtë! Shpëlarja e flokëve me ujë shumë të nxehtë mund të irritojë skalpin dhe të dëmtojë flokët. 

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Pack

Pas larjes me shampo, thajini flokët me peshqir dhe aplikoni një sasi të konsiderueshme në gjatësinë e flokut tuaj duke filluar nga pjesa e mesme deri në fund të flokëve.

Mbështillni flokët me një kapuç flokësh ose një peshqir dhe masazhoni butësisht. Prisni 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

*Për të pasur rezultat maksimal, rekomandohet përdorimi i rregullt i maskës, 1 herë në javë.

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Essence

Aplikoni 1-2 sprucime pas larjes së flokut, në flokë të lagur, dhe vazhdoni me stilimin e tyre. Mund të përdoret edhe në flokë të thatë.

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Shampoo

Përbërësit "magjik"

vaj argani me prejardhje nga Franca, vitaminë A, vitaminë E, acide yndyrore omega 6, acid linolenik, vaj nga trëndafili i egër

Lista e plotë e përbërësve

Water, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Alaninate, Sodium Lauroyl Methylaminopropionate, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Methyl MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-150 Distearate, Polyquaternium-10, Fragrance, PPG-3 Myristyl Ether, Pentasodium Pentetate, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, PCA, Betaine, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Creatine, Arginine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Freesia Refracta (Freesia Corymbosa) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Phenoxyethanol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Rubiginosa (Rosehip) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil (3.0mg)

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Conditioner

Përbërësit "magjik"

vaj argani me prejardhje nga Franca, vitaminë A, vitaminë E, acide yndyrore omega 6, acid linolenik, vaj nga trëndafili i egër

Lista e plotë e përbërësve

Water, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Alaninate, Sodium Lauroyl Methylaminopropionate, Propylene Glycol, Cocamide Methyl Mea, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-150 Distearate, Polyquaternium-10, Perfum, Ppg-3 Myristyl Ether, Pentasodium Pentetate,sodium Benzoate,  Pca,betaine, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Creatine, Arginine, Water, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Water, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Freesia Refracta Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Phenoxyethanol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Rubiginosa Seed Oil

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Essence

Përbërësit "magjik"

vaj argani me prejardhje nga Franca, vitaminë A, vitaminë E, acide yndyrore omega 6, acid linolenik, vaj nga trëndafili i egër

Lista e plotë e përbërësve

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-10, C12-15 Alkyl Benzoate, Trisiloxane, Argania Spinosa Kernel Oil (2700 mg), Tocopheryl Acetate, Silk Powder, Camellia Japonica Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina Oil, Perfumery

NATURE REPUBLIC është krijuar në vitin 2009 në Korenë e Jugut. Filozofia e formulimeve të produkteve të saj ka të bëjë me përbërje natyrale dhe bimore. NATURE REPUBLIC është një markë natyrale që gjen dhe ofron energjinë e jetës nga natyrat e ndryshme në mbarë botën. Zbuloni me të 10 llojet e ndryshme të përbërësve që ajo mbështetet në formulimet e produkteve të saj, si: aloe vera, ujë nga thellësia e detit, sekrecion kërmilli, calendula, argan, fara nga pema baobab, ujë i oksigjenuar, gjalpë shea, ginseng, çaj jeshil etj. E preferuara e KORAL SECRETS është linja me argan! 

NATURE REPUBLIC Argan Essential Deep Care Hair Line

6,000 ALL 8,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI