Rikthejini vitalitetin e humbur flokëve tuaj falë NARD Bouquet Garni Black Seed Hairloss Care Treatment! Ky trajtim parandalon rënien e flokëve, gjithashtu hidraton dhe volumizon flokët e thatë dhe të pajetë falë kombinimit të fuqishëm të farës së zezë dhe kafeinës. Nga ana tjatër, përmbajtja me 6 llojeve të proteinave të hidrolizuara të cilat janë me grimca më të vogla se proteinat normale  do të  depërtojnë lehtësisht në skalp duke rigjeneruar flokun e dëmtuar. Ndërsa 11 lloje të aminoacideve do t'ju mbrojnë flokët nga djegia e përdorimit të pajisjeve stiluese.

Për efekt maksimal sugjerojmë kombinimin me: NARD Hair Loss Control Shampoo, NARD Hair Loss Control Tonic & NARD Scalp Brush!

Formula e saj është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban përbërës të dëmshëm ose irritues për skalpin.

*1000ml

Pas larjes me shampo, aplikojeni në të gjithë gjatësinë e flokut. Mbajeni për 5 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. Në shijoni flokët tuaja të buta dhe plot shëndet.

Këshillë: Shmangni ujin shumë të nxehtë! Shpëlarja e flokëve me ujë shumë të nxehtë mund të irritojë skalpin dhe të dëmtojë flokët. 

Përbërësit "magjik"

farë e zezë, kafeinë, 6 lloje të proteinave të hidrolizuara, 11 lloje aminoacide

Lista e plotë e përbërësve

Water, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Fragrance, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Salicylic Acid, Amodimethicone, Polyquaternium-67, Niacinamide, Trideceth-3, Trideceth-15, Acacia Senegal Gum, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Peat Water, Citric Acid, Caffeine, Alcohol, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Butylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Propanediol, Acetic Acid, 1,2-Hexanediol, Acorus Calamus Root Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Bambusa Vulgaris Extract, Aspartic Acid, Potassium Sorbate, PCA, Oryza Sativa (Rice) Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Glycine Max (Soybean) Seed Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Glycine, Alanine, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Avocado Protein, Hydrolyzed Silk, Avena Sativa (Oat) Protein Extract, Serine, Ethylhexylglycerin, Valine, Hydrolyzed Pea Protein, Phytosterols, Proline, Threonine, Isoleucine, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Squalane, Lecithin, Histidine, Phenylalanine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Limonene, Linalool.

Nard ose e quajtur ndryshe Spikenard (emri shkencor: Nardostachys.Jatamans) është një bimë e fortë, e fuqishme, që zë rrënjë në zonat e thata të rajoneve të Himalajeve të Nepalit, Kinës dhe Indisë. Vaji esencial i kësaj bime është përdorur me shekuj me radhë si parfum, dhe gjerësisht në mjeksinë tradicionale. Pikërisht nga kjo bimë e ka marrë emrin dhe marka koreano-jugore NARD. Duke përdorur produkte me përbërës të pastër dhe natyral, produktet e kujdesit të flokëve dhe trupit përbëhen nga 6 lloje proteinash të hidrolizuara dhe 5 lloje vajrash me bazë bimore. Që nga themelimi i saj, marka NARD e ka zgjeruar gamën e produkteve të kujdesit të trupit dhe lekurës. Produktet BESTSELLER të saj janë shampoo dhe trajtimi rigjenerues për flokët. Slogani i markës është: "Me flokë të shëndetshëm dhe lëkurë të hidratuar, shpresojmë që çdo moment i jetës tuaj të jetë i shëndetshëm dhe i bukur". NARD përpiqet të krijojë produkte me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. Të gjitha produktet e markës janë 100% të prodhuara në Kore. 

NARD Bouquet Garni Black Seed Hairloss Care Treatment

2,700 ALL 3,000 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI