Larës ujor në formë shkume, i formuluar me ujë nga gjethja e bimës Centella Asiatica, i cili ekuilibron nivelin optimal të pH të lëkurës. Ky larës jo vetëm heq mbetjet dhe papastërtitë e makeup-it duke e pastruar lëkurën thellësisht, por e hidraton gjithashtu. Ka efekt qetësues për lëkurën e irrituar. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

*150ml

Njomeni fytyrën me ujë të vakët dhe merrni një sasi të vogël nga larësi. Shkumojeni mirë nëpër duar dhe aplikojeni në lëkurë, duke e masazhuar atë me lëvizje rrethore. Shpëlajeni në fund fytyrën me ujë të bollshëm.

Përbërësit “magjik”

69% ujë nga gjethja e bimës Centella Asiatica, ujë nga gjethja e pemës së cajit, ekstrakte orizi.

Lista e plotë e përbërësve

Centella Asiatica Leaf Water, Water,TEA-Cocoyl Glutamate,Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Butylene Glycol, Potassium Cocoyl Glycinate, Sodium Chloride, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-4 Caprate, Trehalose, Caprylyl Glycol, Allantoin, Ormenis Multicaulis Oil,Portulaca Oleracea Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Hexylene Glycol, Pentylene Glycol, Aspalathus Linearis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Yucca Schidigera Root Extract, Commiphona Myrrha Resn Exctract, Perilla Frutescens Leaf Extract

Emri i markës së njohur koreane IUNIK është një akronim që qëndron për:

I- ideal (ideal)

U- unique (unik)

N- natural (natyral)

I-ingredients (përbërës)

K- know how to (të dish si)

E tillë është filozofia e IUNIK që në thelbin e saj do të thotë: “Të dish si të zhvillosh produktet më të mira që janë ideale për lëkurën, unike dhe efektive, me origjinë natyrale dhe me përbërës të sigurtë”.  Përmes inovacionit dhe hulumtimeve të vazhdueshme, IUNIK synon krijimin dhe sigurimin e produkteve që i përgjigjen një tipologjie të caktuar të lëkurës apo një problematike të saj. Një vlerë e shtuar e këtyre produkteve është raporti i drejtë mes cilësisë së lartë dhe çmimit të arsyeshëm.

IUNIK Centella Bubble Cleansing Foam

1,700 ALL 2,100 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI