HEIMISH Marine Care Deep Moisture Multi Face, është një ampulë me përbërje vajore për të rimbushur dhe ushqyer lëkurën me hidratim! Ky vaj është i formuluar me ujë të detit mrekullibërës me prejardhje nga algat dhe ekstrakte bimore për të dhënë vitalitet dhe për të rivendosur ekuilibrin e yndyrës së tepërt të lëkurës. Ky vaj multifunksional përshtatet mirë me çdo krem ​​hidratues dhe i ofron lëkurës përfitime të dyfishta hidratuese kur kombinohen së bashku. E veçanta e kësaj ampule-vaj është se mund të përdoret gjithashtu për fytyrën, trupin, flokët përfshirë edhe thonjtë.

*30ml

Mund të përdoret në çdo pjesë të trupit, sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësi "magjik"

Ujë deti me prejardhje nga algat.

Lista e plotë e përbërësve

Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Crithmum Maritimum Callus Culture Filtrate, Chlorella Minutissima Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Spirulina Platensis Extract, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8,Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hizikia Fusiforme Extract, Laminaria Japonica Extract, Ecklonia Cava Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Hydrolyzed Sponge, Plankton Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Hydrogenated Lecithin, 1,2-Hexanediol, Water, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional

Marka koreane Heimish është lançuar në vitin 2016 me produktet e kujdesit të lëkurës dhe ato kozmetike. Slogani i tyre është "Vlera më e madhe krijohet nga "normalja" dhe bukuria është brenda secilit prej nesh, jo nga zbukurimet e tepërta". Produkti më i shitur i markës është balmi pastrues HEIMISH All Clean Balm falë të cilit ju mund të pastroni thellësisht lëkurën, qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza menjëherë.

HEIMISH Marine Care Deep Moisture Multi Face Oil

2,000 ALL 2,600 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI