Nëse dëshironi t'u thoni lamtumirë rrathëve të zinj të syve në vetëm 4-6 javë, ju rekomandojmë GOODAL Green Tangerine Vita C Line. Këtë rezultat mahnitës ua ofron ekstrakti green tangerine, i cili përmban 10 herë më shumë vitaminë C! Ky përbërës i kombinuar me niacinamide dhe adenosine do të zbehë rrathët e zinj rreth syve, si dhe do t'ju ofrojë atyre butësi që me aplikimin e parë. Linja përbëhet nga: 

GOODAL Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch

Maskat eksfoliojnë butësisht lëkurën dhe ndihmojnë në minimizimin e vijave të holla dhe rrudhave, duke përmirësuar elasticitetin e lëkurës.

GOODAL Green Tangerine Vita C Dark Circle Eye Cream

Ky krem ka kaluar studimin klinik, ku 85.7% e njerëzve kanë parë reduktim maksimal të problematikës së tyre me rrathët e zinj. Rrit elasticitetin e lëkurës, duke tërhequr vijat dhe rrudhat e krijuara në të. Me përdorim të përditshëm, ky krem do t'i adresohet shumë problematikave njëherësh.

GOODAL Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch

Pasi të keni pastruar lëkurën nga çdo papastërti me larësin e rutinës suaj dhe të keni aplikuar tonerin, merrni me aplikuesin dy maska dhe vendosini në zonën poshtë syve. Mbajini për 5 minuta (Mund t'i mbani edhe më shumë nëse dëshironi). Pas çdo përdorimi, kujdesuni ta mbyllni mirë kapakun e tij për të evituar tharjen e esencës që gjendet brenda tij.

GOODAL Green Tangerine Vita C Dark Circle Eye Cream

Në mëngjes dhe mbrëmje, pasi të keni aplikuar tonerin, esencën dhe/ose serumin e rutinës suaj e përpara se të vendosni kremin hidratues, aplikojeni produktin lehtësisht në zonën rreth syve.

GOODAL Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch

Përbërësit "magjik"

ekstrakt green tangerine, niacinamide, acid hialuronik, arbutine, adenosine, tocopherol

Lista e plotë e përbërësve

Water,Glycerin,Niacinamide,Carrageenan,Ceratonia Siliqua (Carob) Gum,1,2-Hexanediol,Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum,Glucomannan,Hydroxyacetophenone,Calcium Chloride,Allantoin,Chlorphenesin,Propanediol,Polyglyceryl-10 Laurate,Potassium Chloride,Pentylene Glycol,Sucrose,Calcium Lactate,Adenosine,Pinus Sylvestris Leaf Extract,Ethylhexylglycerin,Dipotassium Glycyrrhizate,Disodium EDTA,Melia Azadirachta Flower Extract,Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil,Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract,Citrus Tangerina (Tangerine) Extract,Melia Azadirachta Leaf Extract,Ascorbyl Glucoside,Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract,Ocimum Sanctum Leaf Extract,Potassium Hydroxide,Butylene Glycol,Corallina Officinalis Extract,Citrus Limon (Lemon) Peel Oil,Arbutin,Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil,Cananga Odorata Flower Oil,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil,Eucalyptus Globulus Leaf Extract,Tocopherol,Hyaluronic Acid,Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Sodium Hyaluronate

GOODAL Green Tangerine Vita C Dark Circle Eye Cream

Përbërësit "magjik"

green tangerine, viaminë C, peptide, adenosine

Lista e plotë e përbërësve

Citrus Tangerina (Tangerine) Extract, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Pentylene Glycol, Niacinamide, Arbutin, 1,2-Hexanediol, Polymethylsilsesquioxane, Diisostearyl Malate, Vinyl Dimethicone, Diglycerin, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Chlorella Vulgaris Extract, Glucose, Dimethiconol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Tromethamine, 2-O-Ethyl Ascorbic Acid, Fructooligosaccharides, Fructose, Glucosyl Hesperidin, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Melia Azadirachta Flower Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Disodium EDTA, Corallina Officinalis Extract, Ascorbic Acid Polypeptide, Tocopherol (Vitamin E)

GOODAL është një markë koreane e përkujdesjes së lëkurës shumë e njohur në Azi dhe prej vitesh në Perëndim! Emri i së cilës është krijuar nga bashkimi i fjalëve Good (e mirë) + All (gjithçka). Marka është themeluar dhe krijuar në vitin 2011, për të krijuar dhe prodhuar produkte me formulime të përqëndruara nga përbërës natyralë të bimë shumë të veçanta, bimë egra të rritura në pyjet e Amazonës! Nga këto bimë janë nxjerrë vajra esencialë në procesin e fermentimit të tyre, falë teknologjisë së lartë që vetë marka ka investuar! Këta përbërës, kultivohen në sezone të ndryshme në Kore, nga verërat e nxehta dhe të lagështa, deri në dimra të ftohta. Përbërësi kyç i markës GOODAL, janë ekstrakti i nxjerrë nga qitro jeshile, e quajtur green tangerine, i pasura me 10 herë më shumë vitaminë C se agrumet e zakonshme, vitaminë P e cila është sintetizuese e kolagjenit, duke e mbrojtur lëkurën nga radikalet e lira, dhe përbërës të tjerë aktivë, për t’i ofruar lëkurës përfitime mbresëlënëse! Filozofia e markës GOODAL, e thotë më së miri: “Ofrojini lëkurës tuaj gjithçka të mirë ajo ka nevojë!”

GOODAL Green Tangerine Vita C Eye Cream & Gel Patch

4,900 ALL 6,200 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI