ETUDE HOUSE Cotton Pads Plain janë tamponë pambuku për fytyrën me dy funksione. Me anën e tyre më të ashpër do të ndihmoni tonerin pastrues apo eksfoliues, të dyfishojë funksionin e tij dhe të hiqni qelizat e vdekura të lëkurës në mënyrë efikase. Ndërsa në anën tjetër të tij më të butë duke e njomur me toner hidratues, do të mundësoni t’i dhuroni hidratim më të thellë asaj.

*80 tamponë pambuku

Pambuk 100%, fibër

Etude House është themeluar në vitin 1985 në Korenë e Jugut. Emri i tij është i veçantë sepse është frymëzuar nga kompozimet instrumentale “étude” të muzikës klasike dhe nga vetë fjala që në frengjisht do të thotë studim. Kjo “shtëpi studimi” e përkujdesjes së lëkurës dhe makeup-it, synon të frymëzojë të gjithë femrat në botë që këtë kujdes ndaj lëkurës dhe pamjes të mos e shohin si një rutinë të mërzitshme, por si një moment relaksues dhe argëtues për veten. Po aq argëtuese janë edhe paketimet e tij, gjithmonë lozonjare, shumëngjyrëshe dhe plot figura. Çfarë e bën këtë markë kaq të dashur është fakti se ofon produkte me cilësi të lartë me çmim të arsyeshëm.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

ETUDE HOUSE Cotton Pads Plain

180 ALL 300 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI