Një nga produktet më "hot" në Korenë e Jugut! AMOS PROFESSIONAL Curling Essence 2X ka një efekt stilues të flokëve me onde dhe në të njëjtën kohë hidratues për to! AMOS PROFESSIONAL zbuloi se parukierët e famshëm për të stiluar flokët miksonin esencë dhe dyll, dhe kjo e bëri këtë markë të inspirohej për prodhimin e këtij produkti! Një nga përbërësit kyç të këtij produkti është ekstrakti nga gjethja e Aloes, që nxit hidratimin dhe një shkëlqim të shëndetshëm të flokut. Gjithashtu përbërësi i patentuar Aqua Chain Effector prodhon një esenë për efekt zbutës, por gjithashtu edhe për t'i dhënë formë dhe volum ondes së flokut tuaj. Ka konsistencë kremoze, dhe një aromë plot freski! Sugjerohet për personat me flokë kaçurrela, gjithashtu edhe për ata që i stilojnë flokët me onde. 

*150ml

Pas larjes së flokut, aplikojeni në flokët tuaj, dhe vazhdoni me tharjen ose stilimin e tyre. Mund të aplikohet dhe në flokë të thatë. 

Përbërësit "magjik"

ekstrakt nga gjethja e aloe veras, përbërësi i patentuar "Aqua Chain Effector".

Lista e plotë e përbërësve

Purified water, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dipropylene Glycol , vp/methacrylamide/vinylimidazole copolymer ethanol, acrylate/steareth-20 itaconate copolymer polyacrylamide, tromethamine, C13-14 isoparaffin, caprylylglycol, flavoring, ethylhexyl Glycerin, Laureth-7, Limonene Butylene Glycol, Disodum DITA, Linalool, Butylphenylmethylpropional, Hucylcinnamal, Propanediol, Benzyl Salicylate, Citrobe Benylbenzoate, geraniol, eugenol, polyquaternium-62, alpha-isomeryl iodine, alginol, maltodextrin, alginol/lysine polylysine extract, patient-free extract, cranberry extract, 1 ulle of beech strobe, gindel Strawberry seed extract, tocopherol, aloe vera leaf principal rate * Pinoxyethanol

AMOS PROFESSIONAL është një kompani e Amorepacific Corp, një sallon i përkujdesjes së flokut dhe stilimit, i cili është krijuar nga kërkues dhe parukjerë të famshëm koranë. Marka propozon zgjidhje të sinqerta me përbërës dhe teknika efikase, duke premtuar flokë të shëndetshëm dhe duke plotësuar nevojat e klientëve të tyre. 

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

AMOS PROFESSIONAL Curling Essence 2X

550 ALL 700 ALL

SHIKONI EDHE

ÇFARË KENI PARË SË FUNDMI